Stojan na Tekoucí dým MALÉ HORY 10 cm

135 Kč s DPH
Vyprodáno Sledovat dostupnost
AWM

Miniaturní černý reliéfní stojan na vonné kužely s efektem tekoucího dýmu Malé hory, 10 cm. Více

Kód produktu: 110522 Doprava a platba

Objevte malé domácí útočiště se stojanem na vonné kužely s efektem tekoucího dýmu Malé hory. Fontána je navržena tak, aby evokovala klidnou krásu přírody a vytvářela mírumilovnou atmosféru, kdy kouř z kadidla kaskádovitě stéká dolů po svazích hory, a stává se tak ideálním doplňkem do jakéhokoli prostředí.

Vychutnejte si kousek klidu a krásy přírody přímo ve Vašem domově nebo kanceláři s tímto malebným stojanem, který přináší nejen vizuální potěšení, ale i uklidňující vůni a atmosféru.

Je nutno použít speciální vonné kužely ze série Tekoucí dým.

Délka: 10 cm.

Výška: 6 cm.

Šířka: 5,5 cm.

Hmotnost: 100 gr.

Baleno v ekologickém kartonovém obalu (krabičce).

Bezpečnostní pokyny a návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Barva Černá
Materiál Keramika
Původ Čína

Příslušenství32

Alternativní13