Stojan na Tekoucí dým MALÉ OBLÁZKY 5 cm

TOP 100
189 Kč s DPH
Očekáváme 25/5 Sledovat dostupnost
AWM

Speciální stojan (fontána) na vonné kužely s efektem tekoucího dýmu v provedení Malé oblázky. Výška: 5 cm. Šířka/délka: 10,5 cm x 6 cm. Více

Kód produktu: 110001 Doprava a platba

Speciální stojan (fontána) na vonné kužely s efektem tekoucího dýmu v provedení Malé oblázky.

Vstupte do světa, kde se jednoduchost potkává s elegancí. S naším stojanem na vonné kužely Malé oblázky přidáte do svého domova kousek přírodní harmonie a klidu. Stojan je tvořen čtyřmi postupně se zmenšujícími kameny, které jsou na sebe naskládány ve tvaru pyramidy. Představte si, jak dým z Vašeho oblíbeného vonného kužele opouští vrchol pyramidy a jemně se snáší dolů a  stéká po každém kameni. Malá meditace pro Vaše smysly.

Fontána je ideální pro všechny, kteří hledají jednoduchý, ale elegantní prvek, který umocní atmosféru klidu v jakémkoli prostoru. Ačkoli je stojan malý, jeho poselství je hluboké. Každý kámen je jako krok na cestě k duchovnímu osvícení.

Jste připraveni na trochu zenového klidu v rušném světě? S naším stojanem Malé oblázky přidáte do Vašeho domova kousek nádherné přírodní harmonie.

Baleno v ekologickém kartonovém obalu (krabičce).

Výška: 5 cm.

Šířka/délka: 10,5 cm x 6 cm.

Hmotnost: 105 gr.

Bezpečnostní pokyny a návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Barva Černá
Materiál Keramika
Původ Čína

Příslušenství32

Alternativní9