Stojan na Tekoucí dým ŠTÍPANÝ BAMBUS 10 cm

189 Kč s DPH
Vyprodáno Sledovat dostupnost
AWM

Speciální stojan (fontána) na vonné kužely s efektem tekoucího dýmu v provedení Štípaný bambus. Výška: 10,5 cm. Průměr: max. 7 cm. Více

Kód produktu: 110002 EAN: 5055796594511 Doprava a platba

Speciální stojan (fontána) na vonné kužely s efektem tekoucího dýmu v provedení Štípaný bambus.

Představte si, že se procházíte bambusovým hájem, slyšíte šepot listů a pociťujete naprostý klid a mír. Nyní si tento pocit můžete přenést přímo do svého domova s naším stojanem na tekoucí dým Štípaný bambus. 

Na první pohled si jistě všimnete jedinečného designu, který připomíná polovinu rozštípnutého bambusového stébla. Uvnitř stébla pak najdete sérii přepadů, což jsou vlastně jakési malé schody, po kterých padá dým z doutnajícího vonného kužele. Jako horský potok, který se snáší dolů do údolí - zde je to ale smyslně vonící dým.

Tento designový stojan Vám pomůže vytvořit prostředí, které je ideální pro relaxaci, meditaci a duchovní praxi. 

Je nutno použít speciální vonné kužely ze série Tekoucí dým.

Výška: 10,5 cm.

Průměr: max. 7 cm.

Hmotnost: 190 gr.

Baleno v ekologickém kartonovém obalu (krabičce).

Bezpečnostní pokyny a návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Barva Černá
Materiál Keramika
Původ Čína

Příslušenství32

Alternativní15