Stojan na Tekoucí dým KONVIČKA 13 cm

395 Kč s DPH
Očekáváme 25/5 Sledovat dostupnost
AWM

Speciální stojan (fontána) na vonné kužely s efektem tekoucího dýmu v provedení Konvička. Výška: 13 cm, délka 15 cm, šířka 7 cm. Více

Kód produktu: 112894 Doprava a platba

Speciální stojan (fontána) na vonné kužely s efektem tekoucího dýmu v provedení Konvička.

Co by to bylo za odpoledne bez šálku dobrého čaje? A co kdyby tento čaj byl tak trochu kouzelný? S naším stojanem na tekoucí dým Konvička zažijete jedinečné spojení klidného čajového rituálu s magií aromaterapie. Stojan je totiž tvořen konvičkou a malým šálkem, které dávají zcela nový smysl pojmu čaj o páté.

A takto to funguje. Zapálíte svůj oblíbený vonný kužel a umístíte ho do vršek konvičky, na takové speciální místečko. Dým z doutnajícího kužele následně padá dolů a vychází z hubičky konvičky a spouští se do šálku. Je to prostě malebná podívaná a krásná obměna čajové ceremonie.

Fontána se jistě stane středobodem pozornosti. Nejenže je vizuálně okouzlující, ale také dotváří prostor, který je současně útulný a plný vůní, což je ideální pro relaxaci i meditaci.

A nebojte, i když jste spíše milovníkem kávy než čaje, tento stojan si jistě zamiluje každý.

Je nutno použít speciální vonné kužely ze série Tekoucí dým.

Délka: 15 cm.

Výška: 13 cm.

Šířka: 7 cm.

Baleno v ekologickém kartonovém obalu (krabičce).

Bezpečnostní pokyny a návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Barva Černá
Materiál Keramika
Původ Čína

Příslušenství32

Alternativní15