Stojan na Tekoucí dým VELKÉ DRAČÍ JEZÍRKO 17 cm

TOP 100 VIDEO PREMIUM
729 Kč s DPH
Vyprodáno Sledovat dostupnost
AWM

Dekorativní velká fontána na vonné kužely s efektem tekoucího dýmu Dračí jezírko, 4 plochy. Cca 17x13x12,5 cm. Více

Kód produktu: 111435 Doprava a platba

Dekorativní velký stojan (fontána) na vonné kužely s efektem tekoucího dýmu v provedení Dračí jezírko.

Pokud toužíte po něčem, co by Vám přineslo klid a pohodu po náročném dni a současně a nádech tajemství, je tu pro Vás připravena fontána na tekoucí dým Velké dračí jezero. Tento velký dekorativní stojan je hotovým dračím královstvím a stane se ozdobou jakéhokoliv interiéru.

A jak to funguje? Zapálíte a necháte doutnat vonný kužel umístěný na vršku dračí hlavy. Dým bude následně procházet tlamou jako ohnivý dech draka a postupně padat do tří menších jezírek. Nakonec se spojí dole v údolí a vytvoří tak vizuálně i smyslově okouzlující mlžné jezero.

Majestátní figura draka a soubor jezírek spolu vytváří atmosféru, která je zároveň mystická i uklidňující. Tento stojan je více než jen krásným doplňkem domácnosti, je to nástroj na Vaší cestě k hluboké relaxaci nebo k duchovnímu osvícení.

Neváhejte a vstipte do světa dračích mýtů, moderního designu a voňavého osvěžení.  

Je nutno použít speciální vonné kužely ze série Tekoucí dým.

Výška: 12,5 cm.

Šířka: 13 cm.

Hloubka: 17cm.

Hmotnost: 560gr.

Baleno v ekologickém kartonovém obalu (krabičce).

Video najdete níže.

Zkrácený název: Tekoucí dým Drak - 4 jezera

Bezpečnostní pokyny a návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Barva Černá
Materiál Keramika
Původ Čína

Příslušenství32

Alternativní9