Stojan na Tekoucí dým JABLKO 17 cm

TOP 100 PREMIUM
579 Kč s DPH
Vyprodáno Sledovat dostupnost
AWM

Velký stojan (fontána) na vonné kužely s efektem tekoucího dýmu ve tvaru Jablka. Výška: 17 cm. Průměr: max. 15 cm. Více

Kód produktu: 111441 Doprava a platba

Velký stojan (fontána) na vonné kužely s efektem tekoucího dýmu ve tvaru Jablka. Krásná dekorace do každého interiéru.

Seznamte se s naším rafinovaným stojanem na tekoucí dým Velké jablko. Je to skutečný klenot do každém interiéru, spojujícím moderní umění a přírodní klid.

Jablko je umělecky zpracováno tak, že vypadá jako zlehka vydlabané tak, aby ve svém nitru ukrývalo geniálně navržené dráhy pro dým. Zapalte svůj oblíbený vonný kužel na vrcholku jablka a sledujte, jak se dým spouští dolů a přesně podle návrhu designéra protéká vnitřními dráhami, které jsou tvořeny jemnými lístky uvnitř jablka

Tak co, přidáte si kousek moderního designu a přírodní krásy do svého domova? S naším stojanem ve tvaru jablka objevíte novou dimenzi v aromaterapii a designu.

Je nutno použít speciální vonné kužely ze série Tekoucí dým.

Výška: 17 cm.

Průměr: max. 15 cm.

Hmotnost: 610gr.

Baleno v ekologickém kartonovém obalu (krabičce).

Bezpečnostní pokyny a návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Barva ZelenáČernáŠedá
Materiál Keramika
Původ Čína

Příslušenství32

Alternativní9