Stojan na Tekoucí dým ČAJOVÝ VODOPÁD 17 cm

795 Kč s DPH
Očekáváme 25/5 Sledovat dostupnost
AWM

Vícedílný stojan - fontána na vonné kužely s efektem tekoucího dýmu v provedení Čajový vodopád, výška 17cm. Více

Kód produktu: 112750 Doprava a platba

Vícedílný stojan - fontána na vonné kužely s efektem tekoucího dýmu v provedení Dračí vodopád, výška 22cm.

Kužel v horní části fontány vydává při hoření speciální dým, který je těžší než vzduch a prochází otvory ve fontáně, čímž vytváří kaskádovitě padající efekt tekutého dýmu. Ideální pro vytvoření pohodové atmosféry a voňavého osvěžení Vašeho domova, ale i jako krásná a efektní dekorace.

Část fontány je uzavřena v plastovém tubusu, čím dochází k dalšímu zajímavému efektu proudění dýmu, část je pak mimo tubus (sběrná nádoba).

Tubus současně zabraňuje rozfoukávání dýmu například průvanem.

Je nutno použít speciální vonné kužely ze série Tekoucí dým.

Výška: 17 cm.

Průměr: max. 13 cm.

Baleno v ekologickém kartonovém obalu (krabičce) a polystyrenu.

Bezpečnostní pokyny a návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Barva HnědáČirá/průhledná
Materiál Keramika, Plast
Původ Čína

Příslušenství32

Alternativní8