Stojan na Tekoucí dým VÁZA a VODOPÁD 13 cm

hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
TOP 100
379 Kč s DPH
Vyprodáno Sledovat dostupnost
AWM

Větší stojan (fontána) na vonné kužely s efektem tekoucího dýmu v provedení Váza a vodopád. Výška: 13 cm. Průměr: max. 9 cm. Více

Kód produktu: 111440 Doprava a platba

Větší stojan (fontána) na vonné kužely s efektem tekoucího dýmu v provedení Váza a vodopád.

Už na první pohled Vás zaujme tento stojan svým elegantním designem, který je inspirován tradičními vazami. Stojan Váza a vodopád je však více než jen obyčejná váza, je to umělecké dílo, které Vám nabídne nekonečné možnosti pro relaxaci a meditaci. 

Vnitřní prostor vázy je zázračně promyšlený - když zapálíte vonný kužel na vrcholu stojanu, dým začne klesat dolů a procházet skrz řadu lístků uvnitř vázy a vytvoří tak dokonalý efekt tekoucího dýmu. 

Jedná o menší variantu našich populárních stojanů Hruška a Jablko.

Je nutno použít speciální vonné kužely ze série Tekoucí dým.

Výška: 13 cm.

Průměr: max. 9 cm.

Hmotnost: 315gr.

Baleno v ekologickém kartonovém obalu (krabičce).

Bezpečnostní pokyny a návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Barva ZelenáČernáŠedá
Materiál Keramika
Původ Čína

Příslušenství32

Alternativní8